DENNÉ TÁBORY

Skvelý spôsob ako stráviť zábavný čas s kamarátmi 

a poobede sa vrátiť domov k rodičom

Ponuka letných táborov pre rok 2024: Mixík, Výtvarníček, Summer English, Hravá atletika, Florbalový tábor a Športové hry. Sme aktívni, veľa športujeme, tvoríme, bádame, opekáme a hráme sa vonku.

Tábory sú určené deťom vo veku 7-12 rokov.

Poplatok zahŕňa: starostlivosť od 7:30 - 15:00, celodenný program, pomôcky na všetky aktivity, obed, pitný režim, ovocie, opekačku a výlet (výlet neplatí pre 1. turnus) 

MIXÍK

Nevieš sa rozhodnúť či chceš športovať, maľovať alebo tvoriť? Potom je MIXIK pre teba ako stvorený! Z každého rožku trošku. Čakajú ťa športové hry, kreatívna činnosť, súťaže, výlet, opekačka, veľa zábavy a veselé, nezabudnuteľné zážitky. 

1. turnus (1. - 4.7.2024)  70€

2. turnus (08. - 12.7.2024)  85€

3. turnus (15. - 19.7.2024)  85€

4. turnus (22. - 26.7.2004)  85€

VÝTVARNÍČEK

Máte doma umelca, ktorý nepustí pastelky a vodové farby z ruky? Potom nemôže chýbať na tábore VÝTVARNÍČEK, ktorý je zameraný na výtvarné techniky a estetickú tvorbu. Spoločne sa ponoríme do sveta farieb, objavíme v sebe schopnosť kreatávnej sebarealizácie. Okrem výtvarnej tvorby ťa čakajú aj bežné prízdninové aktivity - zábavné súťaže, športové hry, výlet, opekačka, veľa zábavy a nezabudnuiteľné zážitky.

1. turnus 70€

 2. a 3. turnus 85€

Summer English

Summer English spájame výučbu s hrou a tým vytvárame vhodné prostredie na zdokonalenie si svojich znalostí v anglickom jazyku. Pre deti je pripravené množstvo zábavno-súťažných aktivít a hier, ktorými si upevnia slovnú zásobu a zároveň dostanú priestor na jej aktívne precvičovanie. K jazykovým prázdninám nesmie chýbať výlet, opekačka a tematicky zamerané dni.


2. turnus  85€

Hravá atletika

Tábor je zameraný na všeobecný pohybový rozvoj detí zábavnou formou.

Čo čaká vaše deti? Vyšantenie sa v telocvični alebo na štadióne, zoznámenie sa so základnými atletickými disciplínami pod vedením našich animátoriek Sophi a Danke, slovenských atletiek s účasťou na ME.

Čo deti získajú?

  • upevnia si zdravie a zlepšia imunitu

  • posilnia si svalstvo
  • športovú koordináciu pohybov
  • harmonický telesný a duševný vývoj
  • pozitívny vzťah k zdravému pohybu
  • možnosť zúčastniť sa atletických súťaží

1. turnus (01.- 04.7.2024)  70€

3. turnus (15. - 19.7.2024)  85€

Florbalový tábor

Chýbal ti florbal počas školského roka? Prídi k nám a dobehneme stratený čas.

Floorbal HAPPY HOLIDAY nie je žiadna letná floorballová drezúra ani kondičák, kde celé dni len lapáš po dychu. Je to tábor, ktorý ťa zabaví aj rozhýbe! Tu sa mladí hráči, animátori a tréneri bavia tým, čo ich spája - floorballom.

Florbalový tábor je určený pre každého hráča, začiatočníka aj pokročilého, pre všetkých, ktorých florbal baví.

2. turnus (8. - 12.7.2024)  85€

Športové hry

Tábor sa nesie v duchu tradičného prepojenia hry, športu, kreativity a zábavy. 

Hra detí prebieha prevažne v kolektíve, pripravené sú rôzne zábavné, športové a kreatívne aktivity, ktoré prebiehajú pod dozorom našich skúsených a šikovných animátoriek.

Športové hry sú zamerané na rozvoj motorických, kognitívnych zručností, učíme sa pracovať v skupine, podporujeme zdravú súťaživosť a zároveň zohľadňujeme individuálne potreby a limity každého nášho táborníka.

Čaká Vás množstvo zábavných hier, zamerané nie len na pohyb, ale i súťaženie, zábavu či rozmýšľanie.

3. turnus (15. - 19.7.2024)  85€