Ako prihlásiť dieťa na tábor?

Dieťa do tábora prihlásite vyplnením elektronickej prihlášky, príp. prihlášky, ktorú Vám po telefonickej rezervácii tábora zašleme e-mailom a Vy nám ju vyplnenú pošlete späť. Po prijatí prihlášky dostanete potvrdzujúci mail s údajmi na zaplatenie tábora. 


Dajú sa rekreačné poukazy uplatniť na pobytový tábor?

Áno, na uplatnenie rekreačného poukazu u Vašeho zamestnávateľa postačí predložiť faktúru, ktorú Vám vystavíme po ukončení tábora. Pre bližšie informácie o využití rekreačných poukazov kliknite sem.

Čo potrebuje dieťa do denného tábora?

Tu je zoznam celkom jednoduchý. Stačí jeden batôžek a v ňom: prezúvky, desiata, fľaša na vodu, pršiplášť (keby pršalo po ceste na obed), peračník s písacími potrebami. Deti obliekajte do tábora podľa počasia a myslite hlavne na to, že sme aktívni, veľa športujeme, tvoríme, bádame, opekáme, hráme sa vonku, preto nech je to oblečenie, ktorého nám nebude ľúto, keď sa zašpiní.

Futbalisti potrebujú naviac tenisky a obuv vhodnú do telocvične.

Výtvarníci zásterku, alebo staré tričko.Čo potrebuje dieťa do pobytového tábora?

Tu je zoznam trochu dlhší, myslite na oblečenie na horúce dni, chladnejšie večery, chladné dni, športovanie, kúpanie.

Na oblečenie: dostatok spodenej bielizne, ponožky, tepláková súprava, tričká, krátke nohavice, mikina, pyžamo, nepremokavá bunda s kapucňou, plavky, pršiplášť, pokrývka hlavy.

Na obutie: športová obuv, nepremokavá obuv, obuv k vode (sandále, croksy), prezúvky.

Hygienické potreby a uteráky

Ostatné: baterka na svietenie, fľaša na vodu, malý ruksak, opaľovací krém, repelent proti hmyzu, slnečné okuliare.


Aké dokumenty a doklady potrebuje mať dieťa na tábore?

Pri príchode do tábora žiadame od rodičov predloženie nasledujúcich dokumentov:

1. potvrdenie lekára o Zdravotnej anamnéze dieťaťa,

2. kartičku poistenca - kópia,

3. vyhlásenie o bezinfekčnosti,

4. poučenie o správaní.

Formulár pre potrvrdenie od lekára, Vyhlásenie o bezinfekčnosti a Poučenie o správaní Vám budeme posielať spolu s Organizačnými pokynmi pred nástupom do tábora.


Aké sú storno podmienky pre pobytový tábor?

Storno podmienky určujeme podľa času, kedy nás informujete o odstúpení od zmluvy a to nasledovne:

1. v prípade odstúpenia do 30 dní pred nástupom na pobytový tábor - 0 % z ceny za tábor (vrátime Vám 100% z úhrady),

2. v prípade odstúpenia od 3 do 29 dní pred nástupom na pobytový tábor - 50 % z ceny za tábor (vrátime Vám 50 % z úhrady).


Aké sú storno podmienky pre denný tábor?

1. v prípade odstúpenia do 14 dní pred nástupom na denný tábor - 0 % z ceny za denný tábor (vrátime Vám 100% úhrady),

2. v prípade odstúpenia od 3 do 13 dní pred nástupom na vybraný denný tábor- 50 % z ceny za vybraný denný tábor (vrátime Vám 50 % z úhrady).

3. v prípade odstúpenia menej ako 3 dni pred nástupom vybraný denný tábor alebo ak dieťa nenastúpilo na denný tábor vôbec ste povinný zaplatiť storno poplatok vo výške 100% z ceny vybraného denného tábora.


Aké vreckové je treba dať deťom?

Výlety, vstupné na atrakcie sú hradené z ceny pobytu. Odporúčame však zobrať si so sebou malý obnos peňazí na vlastné výdavky, spomienkové predmety a nákupy počas výletov.Môžu deti počas tábora používať mobily?

V táboroch používanie mobilov neodporúčame. Uprednostňujeme priamu komunikáciu detí na aktivitách a nie sme radi keď niečo odpútava našu pozornosť. Preto ich používanie obmedzujeme iba na vyhradený čas, zvyčajne cez poobedňajšiu prestávku a večer mimo programu a do večierky.

Animátori a táboroví vedúci nepreberajú zodpovednosť za mobilné telefóny.


Môžeme deťom počas tábora volať, prípadne ich navštíviť?

Áno, pri nástupe na tábor vám hlavný vedúci oznámi, kedy sú "volacie hodiny", počas ktorých sa môžete svojim deťom dovolať. V prípade, že ide o súrnu vec mimo daného času, viete sa dovolať priamo hlavnému vedúcemu, ktorého číslo dostanete pri nástupe na tábor.

Návštevy sú samozrejme možné, treba si ich dohodnúť s hlavným vedúcim a vopred oznámiť, aby sa napr. nestalo, že tábor bude na výlete alebo mimo areálu a nikoho v stredisku nezastihnete. Návštevy však veľmi neodporúčame najmä pri mladších deťoch, kedy sa môžu príliš rozcítiť.


Aký je denný režim v pobytovom tábore?

Každý deň je tábore špecifický. Dbáme však na hygienu a odpočinok, počas ktorého deti naberú nové sily. Pri mladších deťoch je na oddych a hygienu kladený väčší dôraz a dodržujeme skoršiu večierku.

Rovnako je pre nás dôležitá pestrosť programu a striedanie náročných pohybových aktivít s ľahšími, oddychovými, kreativnými, zábavnými aktivitami, či energizermi na nabudenie a dostatočný relax.

Základ dňa však zostáva: Budíček, rozcvička, hygiena, raňajky, pauza, ranný program, desiata, doobedný program, obed, poobedná prestávka, poobedný program 1. časť, olovrant, poobedný program 2. časť, večera, večerná pauza, večerný program, snem, prípadný nočný program, večierka, spánok.


Aký je denný režim v dennom tábore?

Každé ráno čakáme na deti medzi 7:30 - 8:00. Tu záčína náš program, ktorý je každý deň iný a naším cieľom je, aby bol pestrý. Pokiaľ nám počasie praje, snažíme sa tráviť čo najviac času vonku a využívať areál školského dvora. Ak prší, skvelé prostredie na aktivity poskytuje školská telocvičňa, gymnastická telocvičňa a deťom sa osvedčila aj kuchynka pre žiakov.

Nedá sa presne definovať čas, ale pribižne to funguje takto: ranné privítanie, aktivity, desiata, aktivity, výprava cez mesto na obed + obed + výprava späť (niekedy je to fuška), oddych, poobedné aktivity, čakanie na rodičov a odchod domov (14:30 - 15:00).